6.04.2019

 

6.04.2019 (sobota), g.20
ALIANS // Zmaza // Hanz Bonanza
ALIANS powraca do Młyna po 10 latach! Niektórzy pewnie pamiętają do dziś ich energetyczny koncert: wybuchową mieszankę punk'a, hard core'a, reggae i ska! Inni będą mieli okazję zobaczyć ich po raz pierwszy! Przed nimi zagra punkowy zespół ZMAZA z Trzcianki oraz nasze chłopaki z zespołu HANZ BONANZA!
Bilety: 30pln-przedsprzedaż // 35pln-w dniu koncertu:
MŁYN // FOTOSTUBE (Zielony Rynek 12).
Przedsprzedaż od 22.02.
ALIANS – polski zespół folk - punkowy, powstały w 1990 roku w Pile.
Wykonuje dość oryginalną mieszankę muzyki punk, hardcore, folk, reggae i ska, która zyskała miano „pilskiego brzmienia” (inaczej punky reggae). W instrumentarium Aliansu występuje nietypowy na scenie punk instrument – akordeon. Do najbardziej znanych piosenek grupy Alians należą: Bomby domowej roboty (pierwsza wersja na płycie Mega Yoga, na płycie Gavroche z linią melodyczną piosenki The Guns of Brixton The Clash), Ulica, Nic do stracenia, Gangstap, Podejrzliwi i wściekli, Żywi ludzie, Co mnie obchodzi, Sprawa, Leave My Business.
Skład Zespołu :
Rafał "Kazi" Kasprzak - ciągnie gitarowo i wokalnie,
Tomasz "Korabol" Kułak - cyja, śpiew chóralny,
Marcin "Gwizdek" Gwizun - puzon
Jacek Pióro - gitara basowa, darcie papy, logistyka,
Rafał "Czajnik" Czajkowski - gitara
Daniel Węgrzyn - saksofon,
Marcin "Sopel" Sobkowski - perkusja
Linki :
Zmaza to punkowy zespół z Trzcianki występujący już od niemal trzech dekad, reprezentujący dość psychodeliczne podejście do punk rocka, mający na swoim koncie występy na imprezach takich jak Przystanek Woodstock. Koncert będzie promował najnowszy album zespołu pt. NIC
Więcej na:
Imprezę rozpocznie występ zespołu Hanz Bonanza z Gniezna!


Powered by Quick.CMS